Blog

SEO

SEO Uzmanı İhtiyacınız var mı?

10Arama Motoru OptimizasyonuTags: , , , , , , , , , , , , , Ekim, 16

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO uzmanı ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır.

More info

ganancias-flashback

3 Ayda 10.000$ ciroluk satışı nasıl yaptım?

00İnternetten Para KazanmakTags: , , , , , , Temmuz, 16

Bugün size sektörde edindiğim deneyimlerimden bahsedeceğim.. Dünyanın her yerine satış yaparken, Türkiye’de gördüğüm ve kesinlikle benim beceremediğim bir sistem olan çat kapı – saha satış tekniklerini uygulamadım. Bunlar benim gözümde geleneksel kapı kapı gezen pazarlamacı modelinde gördüğüm itici hatta hatta rahatsız edici bir model olarak aklımda kaldı nedense. Burada global sistemleri çok iyi inceledim satış nasıl yapılır, global satış nasıl yapılır üzerine çok kafa yordum.

More info

Make Money Online

Startup ile Para Kazanmak

00İnternetten Para KazanmakTags: , , , Aralık, 14

İnternet uçsuz bucaksız bir alan hepimiz için. Milyonlarca kullanıcının bulunduğu internet dünyasında binlerce insan para kazanmak için uğraşıyor. Fikirler üretiyor, projeler üretiyor ve bunları uyguluyorlar. Burada düzgün strateji ile ilerleyenler başarılı oluyor ancak diğer geri kalanlar ise başarısız olarak internette para kazanma kumarında kaybeden taraf oluyor.

More info